Strona głównaWiadomościŚwiatNielegalni imigranci pobili do nieprzytomności i obrabowali mężczyznę w turystycznym raju

Nielegalni imigranci pobili do nieprzytomności i obrabowali mężczyznę w turystycznym raju

-

- Reklama -

Na Majorce zatrzymano dwóch nielegalnych imigrantów z Maroka i Algierii, którzy napadli na spacerującego pasażem morskim w ostatni weekend turystę i ukradli mu drogi zegarek oraz złoty łańcuch – poinformowała hiszpańska policja. W Palmie, największym mieście Majorki, rozbito wcześniej grupę przestępczą specjalizującą się w kradzieżach luksusowych zegarków.

Imigranci pobili mężczyznę do nieprzytomności, a następne obrabowali. Funkcjonariusze schwytali napastników, którzy jeszcze posiadali skradziony zegarek.

- Reklama -

Nielegalnie przebywający na terytorium Hiszpanii imigranci mieli przy sobie kilka telefonów komórkowych, które policja zabrała im do sprawdzenia. Zgodnie ze źródłami policyjnymi, jeden z zatrzymanych ma na swoim koncie blisko 30 przestępstw o różnym charakterze.

Kilka miesięcy temu policja w Palmie rozpracowała organizację przestępczą, która zajmowała się kradzieżami luksusowych zegarków turystom. Gang miał siedzibę w Barcelonie, a jego członkowie regularnie przyjeżdżali na Majorkę, gdzie śledzili turystów i dokonywali przestępstw rabunkowych z użyciem przemocy.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Aby nie budzić podejrzeń, gangsterzy udawali turystów i rejestrowali się w hotelach pod fałszywymi nazwiskami. Po dokonaniu kradzieży szybko opuszczali wyspę.

Policja ostrzegła, że prowadzi śledztwo w sprawie kilku podobnych grup przestępczych operujących w miejscach turystycznych, w tym na Majorce oraz Ibizie.

(PAP)

spot_img

Najnowsze