Strona głównaOpinieJasnowidz Jackowski przewiduje wynik wyborów 15 października

Jasnowidz Jackowski przewiduje wynik wyborów 15 października

-

- Reklama -

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje wynik wyborów parlamentarnych, które odbędą się 15 października.

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz pochodzący z Człuchowa, czyli niewielkiej miejscowości na południu Kaszub. Wieszcz zasłynął m.in. z tego, że wielokrotnie współpracował z policją przy sprawach kryminalnych, a wiele z jego przepowiedni się spełniło.

Z drugiej strony Jackowski miał także wiele chybionych wizji, dlatego do jego wieszczb warto podchodzić z pewnym dystansem.

Jeszcze niedawno wizjoner twierdził, że wybory 15 października mogą się nie odbyć, a teraz odgaduje, jakie wyniki uzyskają komitety wyborcze.

– PiS będzie miało zwycięstwo, skojarzyła mi się cyfra 9, być może chodzi tu o brakującą liczbę mandatów do rządzenia. Według mnie PiS będzie rozmawiał z dwiema siłami politycznymi. Jedna z nich podzieli się na dwie frakcje: jedni będą chcieli wejść w koalicję z PiS, drudzy nie. Od tego mogą zacząć się konflikty wewnątrz tego ugrupowania. Kojarzy mi się, że jednak PiS będzie rządził kolejną kadencję – mówi profeta.

Jak zbojkotować referendum

15 października odbędą się nie tylko wybory parlamentarne, ale także referendum. Dwa pierwsze pytania z listy są bardzo niebezpieczne, a jednocześnie zadano je w populistyczny i podchwytliwy sposób, co grozi zabetonowanie systemu na wiele lat. Dlatego jednym z bezpieczniejszych rozwiązań jest bojkot referendum, by nie osiągnęło ono frekwencji, przez którą stanie się wiążące.

Poniżej instrukcja, która pokazuje, jak skutecznie zbojkotować referendum PiS:

Jak zbojkotować referendum 15 października? [INSTRUKCJA]

Najnowsze