Strona głównaWiadomościPolitykaMentzen z WAŻNYM ogłoszeniem: Jutro złożę publicznie...

Mentzen z WAŻNYM ogłoszeniem: Jutro złożę publicznie…

-

- Reklama -

Lider Nowej Nadziei i współlider Konfederacji, Sławomir Mentzen, zamieścił w mediach społecznościowych bardzo ważne ogłoszenie dotyczące dnia jutrzejszego.

Konfederacja według sondaży wyborczych będzie najprawdopodobniej języczkiem u wagi w następnym Sejmie. Wszystko wskazuje na to, że bez prawicowej koalicji nie będzie możliwości skompletowania rządzącej większości.

- Reklama -

Jednocześnie Konfederacja deklaruje, że nie zamierza wchodzić w stałą koalicję z żadną z partii systemowych.

Pozycja, którą Konfederacja najprawdopodobniej zyska po wyborach, może dać prawicowcom realny wpływ na rządy w Polsce.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Taki klimat przedwyborczy sprawia, że wszelkie ogłoszenia konfederatów, które dotyczą przyszłego rządu, powinny być niezwykle ważne dla opinii publicznej.

We wtorek 10 października, na 5 dni przed wyborami parlamentarnymi, Sławomir Mentzen (lider Nowej Nadziei i współprzewodniczący Konfederacji) zamieścił na portalu X (dawniej Twitter) ogłoszenie dotyczące urzędu premiera RP.

„Jutro przed południem złożę publicznie propozycję, dotyczącą stanowiska premiera RP” – napisał w mediach społecznościowych prawicowy lider.

Co oznacza ten tajemniczy komunikat? Dowiemy się jutro przed południem.

Jak zbojkotować referendum 15 października? [INSTRUKCJA]

spot_img

Najnowsze