Strona głównaWiadomościPolitykaIzrael poucza i atakuje Kościół ws. walki z Hamasem

Izrael poucza i atakuje Kościół ws. walki z Hamasem

-

- Reklama -

Izrael poucza chrześcijan ws. tego, jakie stanowisko powinni zająć wobec trwającej w Ziemi Świętej wojny z terrorystami z Hamasu.

Ambasada Izraela przy Stolicy Apostolskiej poucza chrześcijan na temat tego, jakie stanowisko powinien zająć Kościół ws. wydarzeń, które mają miejsce obecnie w Ziemi Świętej.

- Reklama -

Izraelska dyplomacja stwierdza, że oświadczenie zwierzchników kościelnych z 7 października było „niezwykle rozczarowujące i frustrujące”.

Ambasada zarzuca oświadczeniu niemoralną dwuznaczność językową”. „Czytając je, nie można zrozumieć, co się stało, kto był agresorem, a kto ofiarą” – stwierdzają izraelscy dyplomaci przy Watykanie.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Ponadto ambasada zarzuciła we wpisie w mediach społecznościowych papieżowi Piusowi XII (1939-1958) milczenie ws. Holokaustu.

„Sprawia to wrażenie, że dziesiątki lat później ktoś nadal nie wyciągnął wniosków z tego mrocznego rozdziału” – twierdzi izraelska dyplomacja.

spot_img

Najnowsze