Strona głównaWiadomościPolskaPudzianowski zaatakowany przez youtubera. Mocno się odgryzł. "Jak smarknę, to cię znokautuję...

Pudzianowski zaatakowany przez youtubera. Mocno się odgryzł. „Jak smarknę, to cię znokautuję tym gilem” [VIDEO]

-

- Reklama -

Nie milkną echa wokół Mariusza Pudzianowskiego i jego rzekomego wyjazdu na mecz Polski na Euro 2024. Postawę znanego sportowca w dość chamski sposób skomentował znany youtuber. „Pudzian” mocno się odgryzł.

Przypomnijmy, że w piątek rano Pudzianowski ogłaszał wszem i wobec, że jedzie na mecz Polska – Austria do Berlina. Pojawił się na dworcu w Warszawie, ubrany w biało-czerwone barwy, robił sobie zdjęcia z kibicami, a jego ekipa była wyposażona w bębny z kultowym już hasłem „Polska guuurom”.

W późniejszych godzinach Pudzianowski wrzucał do sieci zdjęcia informując, że jest już za Poznaniem. Do Berlina jednak nie dotarł. Według relacji podróżnych, tak naprawdę wysiadł już na stacji Warszawa Zachodnia. Cała akcja była najpewniej formą promocji bukmachera, którego Pudzianowski jest ambasadorem. Kibice czuli się jednak rozczarowani.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pudzianowski zrobił w konia kibiców? Zaskakujące doniesienia dziennikarzy. „Czyżby ustawka ze sponsorem?” [FOTO/VIDEO]

Postawę Pudzianowskiego w chamski sposób skomentował youtuber Nitrozyniak. „Pudzianowski to przemądrzały c**l. nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym” – napisał w mediach społecznościowych.

Młodemu człowiekowi całkiem zgrabnie odgryzł się Pudzianowski. „Jakiś patoyoutuber, denaturat tani, fioletowy, pod moim adresem używa słowa „c**l”. Jeżeli lubisz wszystko, co z tym słowem związane, to mogę ci użyczyć nogi od krzesła, którą tydzień temu kukurydzę mieszałem i będziesz wiedział co z tym zrobić. A przez przypadek Polska jest bardzo małym krajem i możemy znaleźć się w tym samym miejscu, a będę miał katar. To jak smarknę, to cię znokautuję tym gilem” – odpowiedział słownie „Pudzian”.

Najnowsze