Strona głównaWiadomościŚwiatUchodźca próbował zwabić na spotkanie 14-letniego chłopca. Ojciec sam wymierzył karę. Szwedzi...

Uchodźca próbował zwabić na spotkanie 14-letniego chłopca. Ojciec sam wymierzył karę. Szwedzi się budzą? [VIDEO]

-

- Reklama -

Szokujące nagranie opublikował jeden z użytkowników platformy X. Na filmie nagranym w Szwecji biały mężczyzna dokonuje aktu samosądu na młodym mężczyźnie, prawdopodobnie migrancie z krajów Bliskiego Wschodu. Uchodźca próbował zwabić na spotkanie 14-letniego chłopca, syna napastnika. 

Samosądy to rzecz godna potępienia, ale wynikają najczęściej ze słabości państwa. Kiedy ludzie tracą zaufanie do służb stojących na straży bezpieczeństwa, to biorą sprawy w swoje ręce żeby chronić siebie i rodzinę. A państwa zachodnie, w tym Szwecja, już dawno udowodniły, że bardziej zależy im na komforcie przybyszów, niż na bezpieczeństwie rdzennych obywatelki.

Całe nagranie trwa około półtorej minuty. Widać na nim stosunkowo młodego mężczyznę, który jest wyraźnie zdenerwowany. – Próbowałeś się spotkać z 14 letnim chłopcem? – pada pytanie w jego kierunku.

Spokojnie bracie – odpowiada mężczyzna – Widzisz, cały się trzęsę. To nie jest tak, ja nic nie rozumiem – odpowiada wyraźnie zdenerwowany mężczyzna. – Pokaż paszport albo dowód osobisty – żąda postawny mężczyzna ubrany w dres i z założonym kapturem.

W trakcie nagrania autor prezentuje screeny z zapisami korespondencji oraz zdjęcia mężczyzny i jego intymnych części ciała. Z rozwoju akcji wynika, że zamaskowany mężczyzna jest ojcem kilkunastoletniego chłopca, którego „bohater” filmu próbował zwabić na spotkanie. Najwyraźniej coś poszło nie tak, bo ojciec poznał korespondencję i przyszedł na miejsce spotkania zamiast syna.

Cała sytuacja kończy się w przykry sposób dla „bohatera” filmu. Ojciec molestowanego syna wyprowadza go w ustronne miejsce i własnoręcznie wymierza sprawiedliwość.

Zapis filmu jest tutaj:

 

Najnowsze