Strona głównaWiadomościSportOstre spięcie na żywo w Kanale Zero. "Nie będę z nim więcej...

Ostre spięcie na żywo w Kanale Zero. „Nie będę z nim więcej przychodził do programu” [VIDEO]

-

- Reklama -

Były selekcjoner polskiej reprezentacji w piłce nożnej Czesław Michniewicz i dziennikarz Paweł Paczul spięli się ze sobą w programie na żywo Kanału Zero. Obaj panowie od dawna za sobą nie przepadają, jednak tym razem dali temu upust na oczach widzów.

Do spięcia doszło w poniedziałkowy wieczór programie, w którym goście mieli komentować Euro 2024 w Niemczech.

Zaproszeni przez Krzysztofa Stanowskiego eksperci rozmawiali na temat występu polskiej drużyny oraz mistrzostwach jako takich.

W studiu pojawił się m.in. były selekcjoner polskiej reprezentacji w piłce nożnej Czesław Michniewicz i znany z ostrych komentarzy dziennikarz Weszło.pl Paweł Paczul.

Nie jest bowiem tajemnicą, że obaj panowie średnio za sobą przepadają. Na spięcie nie trzeba było długo czekać. Michniewiczowi nie spodobało się, jak Paczul oceniał grę Polaków.

– Nie będę z nim więcej przychodził do programu. Stano, zaproś mi profesjonalistów, a nie takiego gościa. Nie lubię takich gadek […] Widzisz, ty się nie znasz. Grałeś kiedyś w piłkę, czy nie? Że inne rzeczy na mieście robiłeś, to słyszałem, ale w piłkę chyba nie grałeś – mówił były trener biało-czerwonych.

Paczul z jednej strony mówił, że nie chce prowadzić „wojny podjazdowej” z Michniewiczem, a z drugiej strony ostro odcinał się trenerowi.

Fragmenty z całego zajścia można oglądać w mediach społecznościowych Kanału Zero.

Najnowsze