Strona głównaWiadomościPolskaBulwersujące słowa Kurdej-Szatan po ataku na polskiego żołnierza. Patocelebrytka kolejny raz pokazała...

Bulwersujące słowa Kurdej-Szatan po ataku na polskiego żołnierza. Patocelebrytka kolejny raz pokazała prawdziwe oblicze [VIDEO]

-

- Reklama -

Po zamordowaniu polskiego żołnierza na granicy, niektórzy „celebryci” pewnie chcieliby zapomnieć o tym, co wypisywali kilka lat temu obrażając wojskowych strzegących naszego kraju. Może niektórzy nawet się wstydzą, ale są też i tacy, których bezczelność nie zna granic i liczą na naszą krótką pamięć.

Przypomnijmy, jak to Kurdej-Szatan w 2021 roku opublikowała skandaliczny, pełen wulgaryzmów wpis na temat Straży Granicznej. Nazwała w nim mundurowych – „maszynami bez serca bez mózgu bez niczego” i „maszynami ślepo wykonującymi rozkazy”.

Teraz, po śmierci żołnierza na granicy, złożyła… wyrazy współczucia jego najbliższym. Kurdej-Szatan napisała: „Koszmar trwa z każdej strony. Ogromne wyrazy współczucia”.

Media przypominają jednak, że zaledwie cztery dni przed zabójstwem szeregowego Mateusza Sitka, ale już po tym, jak został on ugodzony nożem przez migranta, „celebrytka” po raz kolejny atakowała żołnierzy.

„Ostatnio był atak uchodźcy, który zaatakował nożem strażnika granicznego. Oczywiście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. I ogromnie współczuję i w ogóle oczywiście potępiam tę sytuację” – mówiła w rozmowie na jastrzabpost.pl. Dodała jednak zaraz, że „z drugiej strony też wiemy, że Straż Graniczna tych uchodźców traktuje okrutnie, bezwzględnie. Tak naprawdę to rządzący odpowiadają w tym momencie za to, że takie rzeczy tam się muszą dziać”.

W tej samej rozmowie krytykowała „pushbacki” i „wywózki”, które „nadal trwają”. Stwierdziła, że „nawet, jeżeli chcemy utrzymać bezpieczeństwo granicy, to tak czy siak uważam, że nie powinno łączyć się tego z przemocą po naszej polskiej stronie”.

Ostatnio media donosiły, że możliwe jest nawiązanie współpracy Kurdej-Szatan z neo-TVP. „Jaka telewizja, tacy „celebryci”. Wpasuje się tam idealnie” – podsumowuje możliwość jej zatrudnienia w publicznej TV portal „wPolityce”.

Najnowsze