Strona głównaWiadomościPolskaBatalia sądowa między ABW i "Najwyższym Czasem!". Nowe szczegóły

Batalia sądowa między ABW i „Najwyższym Czasem!”. Nowe szczegóły

-

- Reklama -

„Mam nadzieję, że w tej sytuacji, sąd postąpi zgodnie z prawem i zasądzi mi żądaną kwotę” – pisze na X Tomasz Sommer, ujawniając odpowiedź ABW dot. powodów zablokowania naszego oryginalnego portalu NCzas.com.

Rok temu ABW zablokowało bez podania przyczyny nasz pierwszy portal – NCzas.com.

Obecnie tylko osoby, które odpowiednio zmieniły ustawienia swoich przeglądarek (instrukcja jak to zrobić TUTAJ) mogą wejść na naszą oryginalną stronę.

Państwo polskie cenzuruje Najwyższy Czas! wciąż pomimo tego, że jakiś czas temu władza w Polsce się zmieniła.

Czytaj więcej: Wydało się. Tak nas cenzurowano. Sommer: „Miejsce Pana Cieszyńskiego jest w więzieniu”

Choć efekt ataku miał być zapewne taki, że redakcja NCzas-u upadnie, to nie poddaliśmy się, założyliśmy nowy portal i zaczęliśmy od nowa. Nie zamierzaliśmy też odpuścić naszym gnębicielom – redaktor naczelny Tomasz Sommer skierował sprawę do sądu.

5 kwietnia rozpoczął się proces redaktora naczelnego Najwyższego Czasu! Tomasza Sommera z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, związany z zablokowaniem portalu.

Czytaj więcej: Mieliśmy upaść, ale walczymy! Już dziś pierwsze starcie sądowe z ABW

Teraz red. Sommer opublikował w swoich mediach społecznościowych odpowiedź, którą otrzymał od ABW.

„ABW, które pozwałem o ochronę dóbr osobistych, właśnie poinformowało sąd i mnie jako powoda, że nie udostępni informacji, za co właściwie blokują portal nczas.com. Mam nadzieję, że w tej sytuacji, sąd postąpi zgodnie z prawem i zasądzi mi żądaną kwotę” – napisał dziennikarz na portalu X i dołączył do wpisu zdjęcie pisma.

Najnowsze