Strona głównaWiadomościPolskaZbigniew Ziobro znów w szpitalu. Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia polityka

Zbigniew Ziobro znów w szpitalu. Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia polityka

-

- Reklama -

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry znów się pogorszył. Polityk musiał powrócić do szpitala.

Po wyborach parlamentarnych Ziobro zniknął z życia publicznego. Nie pojawił się w Sejmie 11 grudnia 2023 roku, gdy odbywało się tak ważne, ostatecznie przegrane, dla jego obozu głosowanie nad rządem Mateusza Morawieckiego.

Szybko jednak okazało się, że absencja Ziobry spowodowana była złym stanem zdrowia. Na łamach „Do Rzeczy” powiedział o tym sam były minister sprawiedliwości, ale szczegółów nie zdradzał.

Spekulowano o przyczynach nieobecności byłego ministra sprawiedliwości, a media szybko obiegły pogłoski o raku krtani. Po kilku dniach o chorobie Ziobry zaczęli mówić politycy Solidarnej Polski.

Nie brakowało jednak spekulacji, że w rzeczywistości Ziobro przebywa zagranicą, bo obawia się wymiaru sprawiedliwości, który mógłby rozliczyć jego rządy.

Informacje o raku szybko się potwierdziły. Zbigniew Ziobro przeszedł operację usunięcia większości przełyku i części żołądka.

Później rzeczywiście wyjechał na rehabilitację za granicę, ale wrócił, gdy służby przeszukiwały jego dom.

Teraz pojawiła się informacja, że stan zdrowia polityka znów się pogorszył i musiał on wrócić do szpitala.

– Proces powrotu do zdrowia Zbigniewa Ziobry nie przebiega niestety dobrze. Pojawiły się powikłania i minister w najbliższym czasie ponownie trafi do szpitala – poinformował współpracownik szefa Suwerennej Polski w rozmowie z „Super Expressem.

Najnowsze