Strona głównaWiadomościPolskaPatryk Marjan prezydentem Bełchatowa

Patryk Marjan prezydentem Bełchatowa

-

- Reklama -

Jak poinformował prezes Nowej Nadziei Sławomir Mentzen, Patryk Marjan został wybrany na nowego prezydenta Bełchatowa.

„Prezydentem Bełchatowa będzie Patryk Marjan z Nowej Nadziei! Spływają jeszcze ostatnie komisje, ale Patryk będzie miał ponad 60 proc. głosów!” – napisał Mentzen na portalu X.

„Wygrana zaledwie 32 letniego Patryka jest największym w historii sukcesem wyborczym środowiska wolnościowego w Polsce, a także drogowskazem i lekcją dla nas, w jakim kierunku powinniśmy iść! Gratuluję Patryk! Jesteś dla nas wszystkich wzorem, źródłem inspiracji i nadziei, że nasza praca przyniesie kiedyś owoce! A my dziś świętujemy w Bełchatowie!” – dodał Mentzen.

Patryk Marjan okazał się czarnym koniem tych wyborów. Nikt nie wróżył mu sukcesu, ale jego ciężka praca i zapał opłaciły się. Marjan już 4 lata temu ubiegał się o fotel prezydenta Bełchatowa, wówczas nie wygrał ale zdobył 11 procentowy wynik, który dał mu podstawy do dalszej pracy. Nie odpuścił i za drugim podejściem osiągnął sukces. W 2019 i 2023 roku kandydował na posła z ramienia Konfederacji, jednak nie zdobył mandatu, chociaż niewiele głosów mu zabrakło.

Najnowsze