Strona głównaOpinieWarzecha OSTRO: Twój upadek jest żenujący. Kiedyś mogłem się cieszyć, że znamy...

Warzecha OSTRO: Twój upadek jest żenujący. Kiedyś mogłem się cieszyć, że znamy się od studiów

-

- Reklama -

Znany prawicowy publicysta Łukasz Warzecha bardzo ostro skomentował wpis swojego byłego kolegi dotyczący rozwiązania prawicowej konferencji w Brukseli.

Burmistrz Brukseli Emir Kir rozwiązał narodowo-konserwatywną konferencję, w której udział brali polscy politycy i eksperci prawni.

„Międzynarodowa konferencja z udziałem premierów (w tym @MorawieckiM), europosłów (#Legutko), think-tanków… rozwiązana przez burmistrza Brukseli. Policja wyprowadza uczestników. Chcecie „mowy nienawiści” w Polsce? Rząd Tuska już zakończył opiniowanie ustawy w RCL…” – napisał na X prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

Sprawę opisywaliśmy szerzej: Burmistrz Brukseli rozwiązuje konferencję z udziałem m.in. Morawieckiego i Ordo Iuris [VIDEO]

Paweł Kowal zasugerował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że za konferencją stał Władimir Putin.

„Posiedzenie Putinternu w Brukseli zamknięte przez policję. Brawo Belgia! Szkoda, że polazł tam były polski premier. Szkoda” – czytamy na X polityka.

Wpis Kowala bardzo nie spodobał się jego dawnemu koledze – publicyście Łukaszowi Warzesze.

„Pawle, Twój upadek jest żenujący. Kiedyś mogłem się cieszyć, że znamy się od studiów. Teraz spozycjonowałeś się jak prymitywny partyjny tłuk. Jednym tłitem obraziłeś masę normalnych, uczciwych ludzi, w tym naukowców czy analityków, którzy mają na politykę inne spojrzenie niż Ty. To wystarczy, żebyś ich zaliczył do „putinternu”. Rozumiem, że tak może działać pierwszy lepszy partyjniak idiota, który nic nie rozumie. Ale jeśli tak działa inteligentny człowiek, to jest to zwyczajnie wstrętne” – napisał Warzecha.

Najnowsze