Strona głównaWiadomościPolskaJUŻ DZISIAJ! Michalkiewicz, Warszawski i Sommer w Warszawie. Wstęp zupełnie za darmo!

JUŻ DZISIAJ! Michalkiewicz, Warszawski i Sommer w Warszawie. Wstęp zupełnie za darmo!

-

- Reklama -

Pierwszy dzień XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej zakończył się premierowym seansem filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” i dyskusją nad filmem, a już dziś ruszamy z drugim dniem, który również będzie obfitował w ciekawe panele.

Środowisko Najwyższego Czasu! już po raz XIV zorganizowało Konferencję Prawicy Wolnościowej. Tym razem pod hasłem „Prawicowe przesilenie?”.

Największa tego typu impreza prawicy wolnościowej w Polsce rozpoczęła się wczoraj. Mogliśmy posłuchać wykładów m.in. Grzegorza Brauna, czy Jana Wojciecha Kubania.

Dziś o 11:00 rozpoczynamy drugi dzień wydarzenia i to od razu mocnym akcentem, bo otwierającym będzie Stanisław Michalkiewicz, który wygłosi wykład pt. „Powrót Generalnego Gubernatorstwa”.

O 13:15 redaktor naczelny Najwyższego Czasu!, Tomasz Sommer, poprowadzi panel pt. „Globalne ocieplenie. Jak walczyć z religią klimatyzmu?”.

O 15:30 przedstawiciel nowej ideologii na prawicy, tzw. ruchu redpill, czyli Roman Warszawski wygłosi wykład „Kobieca uroda i młodość paliwem ekonomii”.

Z kolei zamykającym będzie o 16:46 Jakub Zgierski, który będzie się zastanawiał „Czy pamiętamy o Krzysztofie Karoniu?”.

Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Gdzie odbywa się XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej?

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00. To bardzo dogodna lokalizacja: tuż obok Ronda Charles’a de Gaulle’a oraz rzut beretem od ul. Nowy Świat.

Najnowsze