Strona głównaWiadomościPolskaZgierski: Dlaczego musimy pamiętać o Krzysztofie Karoniu?

Zgierski: Dlaczego musimy pamiętać o Krzysztofie Karoniu?

-

- Reklama -

Już 14 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej pojawi się Jakub Zgierski, który wygłosi wykład „Czy pamiętamy o Krzysztofie Karoniu?”. – Trzeba przypominać o tej postaci! – zaznacza.

Jakub Zgierski po raz kolejny pojawi się na organizowanej przez środowisko „Najwyższego Czas-u!” Konferencji Prawicy Wolnościowej. Publicysta naszego magazynu i dziennikarz telewizji NCzas! wygłosi wykład „Czy pamiętamy o Krzysztofie Karoniu?”.

Zapraszam na Konferencję Prawicy Wolnościowej, gdzie będę opowiadał o śp. Krzysztofie Karoniu i jego twórczości, która wywarła ogromny wpływ na myśl intelektualną środowiska konserwatywnego w Polsce – zapowiada Zgierski.

Zwłaszcza wolnościowcy często nie zgadzali się z różnymi wnioskami śp. Krzysztofa Karonia, ale nawet oni muszą przyznać, że wobec jego teorii nie można było przejść obojętnie! – przekonuje.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze