Strona głównaWiadomościPolskaWarszawski: Wiem, że to radykalny pogląd w dzisiejszych czasach

Warszawski: Wiem, że to radykalny pogląd w dzisiejszych czasach

-

- Reklama -

Już 14 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej pojawi się Roman Warszawski, który wygłosi wykład „Kobieca uroda i młodość paliwem ekonomii”. – Będzie ciekawie – zapowiada.

Roman Warszawski po raz kolejny pojawi się na organizowanej przez środowisko „Najwyższego Czas-u!” Konferencji Prawicy Wolnościowej. Dumna transeksualna lesbijka o maskulinarnej prezencji wygłosi wykład „o tym, kim są TERFY”.

Zapraszam na Konferencję Prawicy Wolnościowej, gdzie będę opowiadał o tym, kim są TERFY, czyli o feministkach, które uważają, że kobiety nie mają ding-dongów, pewnych części ciała, które mają tylko mężczyźni – zapowiada Warszawski.

Ja wiem, że to radykalny pogląd w dzisiejszych czasach, ale one walczą o nową definicję kobiety, czyli że jest to kobieta, która urodziła się kobietą. Będzie ciekawie – deklaruje.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze