Strona głównaWiadomościPolitykaSommer UJAWNIA: Korwin-Mikke i Braun wymolestowali Michalkiewicza w TEJ sprawie

Sommer UJAWNIA: Korwin-Mikke i Braun wymolestowali Michalkiewicza w TEJ sprawie

-

- Reklama -

„Red. Stanisław nadal nie chce kandydować” – pisze w swoich mediach społecznościowych Tomasz Sommer. Redaktor naczelny Najwyższego Czasu! komentuje aferę, którą żyje antysystemowa prawica.

„Wipler popełnił taką podłość, że nie mogę puścić tego płazem. Pozwę Go, oczywiście, do sądu” – pisze w swoich mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke.

Czytaj więcej: Korwin-Mikke pozwie Wiplera. „Był chyba w sztok pijany”

Chodzi o sprawę, którą opisywaliśmy na łamach portalu NCzas.info. Przemysław Wipler powiedział, że Tomasz Sommer i Stanisław Michalkiewicz chcieli 80 tys. złotych dla Korwin-Mikkego za nieatakowanie go i jedynki na listach Konfederacji dla siebie. „Ale kłamie” – komentował wówczas w mediach społecznościowych redaktor naczelny Najwyższego Czasu!.

Czytaj więcej: Wipler oczernia Sommera i Michalkiewicza. „Kłamie. To Przemysławowi zawsze chodzi o forsę”

Do sprawy odnoszą się kolejni publicyści z prawej strony sceny. Również prof. Adam Wielomski nie może uwierzyć w oskarżenia, które padły pod adresem Michalkiewicza.

„Stanisława Michalkiewicza znam za 30 lat i wiem, że od kandydowania gdziekolwiek ucieka jak może. Niektórzy nawet podejrzewali, że nie chce nigdzie kandydować, bo się boi obowiązkowej lustracji kandydatów. Prawda jest taka, że jego życie to pisanie, a nie tracenie czasu na zebrania, narady i politykę (co rozumiem, bo uważam podobnie). Dlatego nie uwierzę, że red. #Michalkiewicz domagał się jakiś «jedynek» na listach od Wiplera. Zerowa wiarygodność takiej «rewelacji»” – napisał na X.

Marcin Masny w odpowiedzi przypomniał, że Michalkiewicz przecież ogłosił swój start w wyborach: „Jasne. Ale zaraz potem okazało się, że pan Stasio jednak chce kandydować”. Do tego wpisu odniósł się redaktor naczelny Najwyższego Czasu! Tomasz Sommer.

„Marcin, nie jątrz. Red. Stanisław nadal nie chce kandydować, ale zgodził się, bo go wymolestowali w tej sprawie JKM i GB. Natomiast bzdury Wiplera o jedynkach z Konfy, włóż między inne jego bzdury” – stwierdził dziennikarz.

Najnowsze