Strona głównaWiadomościPolskaDziwny i tajemniczy wpis Wałęsy. Już wiadomo, co to za lista

Dziwny i tajemniczy wpis Wałęsy. Już wiadomo, co to za lista

-

- Reklama -

„316. Nóż sprężynowy” – tym słowami zaczyna się nowy wpis Lecha Wałęsy, a później robi się jeszcze dziwniej. Niektórzy sądzili, że były prezydent organizuje jakąś wyprzedaż garażową, ale już wiadomo, o co mu chodziło.

W niedzielę wielkanocną Lech Wałęsa usiadł do Facebooka i dodał bardzo dziwny wpis. Nie były to życzenia wielkanocne, ani nawet jakieś antypisowskie narzekanie, tylko jakaś tajemnicza lista różnych przedmiotów wraz z ich specyfikacją techniczną.

- Reklama -

„318. Figurka Ikara
– Lata 90-te XX wieku
– Miedź, drewno
– 39 cm” – czytamy, a dalej:

„Kula kryształowa, wewnątrz pusta, górą obcięta, barwy ciemnej. W dolnej części szlifowane trzy mniejsze koła i rząd dwunastu większych kół. Powyżej przedstawienie żużlowca. Kula umieszczona na stylizowanej koronie, odlanej z mosiądzu, z pałkami różnej długości, ze zgrubieniem na końcach”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Wpis jest strasznie długi i zawiera mnóstwo pozycji. Wiele osób w komentarzach zastanawiało się, o co w zasadzie chodzi nobliście.

Pojawiały się różne pomysły – na przykład, że Wałęsa urządza wyprzedaż garażową. Sytuacja szybko się jednak wyjaśniła.

Okazuje się, że wszystkie wypisane przedmioty, to prezenty, które dostał Lech Wałęsa. W święta prezydent je sobie posegregował, a listę, bez żadnego wyjaśnienia zamieścił na FB.

Źródło:FB, o2.pl
spot_img

Najnowsze