Strona głównaWiadomościPolskaJedyne takie wydarzenie! Debata kandydatów prawicy na europosłów w Warszawie

Jedyne takie wydarzenie! Debata kandydatów prawicy na europosłów w Warszawie

-

- Reklama -

XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej to jedyne wydarzenie, podczas którego odbędzie się debata wolnościowych kandydatów na europosłów.

Środowisko Najwyższego Czasu! jako jedyne postanowiło zorganizować debatę z prawdziwego zdarzenia, w której zmierzą się ze sobą prawicowi kandydaci na europosłów.

- Reklama -

Podczas debaty będą zadawane pytania, które są szczególnie interesujące dla wyborców o prawicowych poglądach.

Dzięki temu każdy prawicowiec będzie mógł zapoznać się z poglądami swojego potencjalnego kandydata i w ten sposób zdecydować, kto jest warty oddania na niego głosu.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

spot_img

Najnowsze