Strona głównaWiadomościŚwiatCórka doniosła na światowej sławy aktora. Policjanci odkryli spory arsenał

Córka doniosła na światowej sławy aktora. Policjanci odkryli spory arsenał

-

- Reklama -

Policja weszła do domu legendy francuskiego kina – 88-letniego Alaina Delona. Mundurowi byli w szoku z powodu tego, co znaleźli u gwiazdora. Aktor posiadał prawdziwy arsenał broni, której nie zarejestrował.

Policja weszła do domu Delona, bo ktoś zgłosił, że aktor może posiadać nielegalną broń. Funkcjonariusze rzeczywiście odkryli w domu gwiazdora broń. Media podały, że donosicielką jest prawdopodobnie córka aktora

- Reklama -

Skala znaleziska jednak przeszła ich najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że 88-latek posiada aż 72 sztuki broni palnej i trzy tysiące sztuk amunicji.

Poza tym w domu Alaina Delona była także ukryta strzelnica. Sytuacja żywcem wyjęta z jakiegoś filmu akcji. Niestety aktor może mieć kłopoty, bo okazało się, że broń posiadał nielegalnie.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Problemy z prawem nałożą się na problem w życiu osobistym, które od kilku lat dotykają aktora. Odkąd Delon przeszedł udar w 2019 roku, jego dzieci w bardzo medialny sposób walczą ze sobą o schedę po nim.

Alain Delon znany jest z takich filmów jak Śmierć człowieka skorumpowanego (1977), Pan Klein (1976), czy Lampart (1963). Młodsi widzowi mogą go z kolei kojarzyć z roli Cezara w Asterix na olimpiadzie (2008).

Źródło:Filmweb, NCzas
spot_img

Najnowsze