Strona głównaWiadomościŚwiatKreml "zaciera ślady"? MOCNE oskarżenie

Kreml „zaciera ślady”? MOCNE oskarżenie

-

- Reklama -

Kreml jest oskarżony o „zacieranie śladów”, ponieważ miejsce pobytu ciała Aleksieja Nawalnego nadal pozostaje nieznane, pisze w poniedziałek „The Guardian”

Sojusznicy Aleksieja Nawalnego oskarżyli Kreml o „zacieranie śladów”, ponieważ dwa dni po śmierci uwięzionego lidera opozycji w więzieniu nadal nie wiadomo gdzie jest jego ciało i nie jest znana przyczyna jego śmierci.

Nawalny nie żyje. Dwa dni temu zamieścił ostatnie wpisy w sieci. „Właśnie dali mi…”

- Reklama -

Matka Nawalnego, Ludmiła Nawalna, wraz z prawnikiem udała się w weekend do kolonii karnej „Wilk polarny” IK-3 na północy Rosji, gdzie Nawalny był przetrzymywany od zeszłego roku, aby odebrać jego ciało, ale otrzymała sprzeczne informacje od różnych instytucji w związku z jego lokalizacją, pisze „The Guardian”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Ludmiła, najpierw dowiedziała się, że ciało jej syna przewieziono do Salechardu, miasteczka położonego w pobliżu kompleksu więziennego, ale kiedy w sobotę przybyła do kostnicy, była ona zamknięta. „Jeżdżą nami w kółko i zacierają ślady” – powiedziała rzeczniczka Nawalnego, Kira Yarmysh.

Korwin-Mikke o śmierci Nawalnego. „Przypisywanie jej prezydentowi Rosji jest nonsensem; ja pewno też bym umarł”

spot_img

Najnowsze