Strona głównaWiadomościŚwiatGrammy 2024. Zgarnął kilka nagród. Następnie został wyprowadzony w kajdankach

Grammy 2024. Zgarnął kilka nagród. Następnie został wyprowadzony w kajdankach [VIDEO]

-

- Reklama -

Raper Killer Mike został zatrzymany w niedzielę podczas ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles. Nastąpiło to w kilka godzin pod po tym, jak uhonorowano go trzema statuetkami.

Na nagraniu wideo opublikowanym przez portal „The Hollywood Reporter” można zobaczyć jak funkcjonariusze wyprowadzają Mike’a w kajdankach z Crypto.com Arena.

Rzecznik policji poinformował, że zatrzymanie rapera i aktywisty społecznego miało miejsce w następstwie sprzeczki około godziny 16.00 miejscowego czasu. Został on aresztowany za wykroczenie.

Mike zdobył w niedzielę Grammy za najlepsze wykonanie rapowe, piosenkę rapową i album rapowy. Odbyło się to w czasie tej części gali, której nie transmitowano jeszcze w ogólnokrajowej telewizji.

W wieku 20 lat pomyślałem, że fajnie jest być handlarzem narkotyków. W wieku 40 lat zacząłem żyć żałując tego, co zrobiłem. W wieku 45 lat zacząłem o tym rapować. W wieku 48 lat stoję tutaj jako człowiek pełen empatii i współczucia z powodu tego, co zrobiłem – mówił wcześniej Killer Mike.

Źródło:PAP

Najnowsze