Strona głównaWiadomościŚwiatW służbie tęczowej propagandy. Klub piłkarski ukarany za transparent "dyskryminujący" LGBT

W służbie tęczowej propagandy. Klub piłkarski ukarany za transparent „dyskryminujący” LGBT

-

- Reklama -

Niemiecki klub piłkarski został ukarany kolosalną grzywną przez sąd sportowy Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB). Wszystko przez transparent, który trzymał jeden z kibiców, z napisem świadczącym o tym, że istnieją wyłącznie dwie płcie.

Ukarany grzywną w wysokości 18 tys. euro został klub Bayer Leverkusen. Sąd sportowy podjął taką decyzję po tym, jak kibice rozwinęli baner z napisem, że płcie są tylko dwie. Uznano to za „dyskryminujące” społeczności LGBT.

- Reklama -

Klub został oskarżony o „dyskryminujące i niesportowe zachowanie kibiców” podczas meczu rozgrywanego 25 listopada ubiegłego roku. Było to wyjazdowe spotkanie z Werderem Brema.

Baner, za który został ukarany klub piłkarski, głosił że „Istnieje wiele stylów muzycznych, ale tylko dwie płcie”. Sędzia, który orzekał w sprawie, uznał, że 6 tys. euro z grzywny może być przeznaczone na sfinansowanie „środków zapobiegawczych przeciwko dyskryminacji”. 18-tysięczna grzywna została nałożona decyzją jednego sędziego.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

spot_img

Najnowsze