Strona głównaWiadomościŚwiat"Podejrzany" zgon. 19-latka zmarła po stosunku z piłkarzem

„Podejrzany” zgon. 19-latka zmarła po stosunku z piłkarzem

-

- Reklama -

19-letnia Livia Gabriele da Silva Matos zmarła po odbyciu stosunku seksualnego z piłkarzem Corinthians, Dimasem Candido. Media opisują ten zgon jako „podejrzany”.

Piłkarz i dziewczyna spotkali się w domu sportowca. Seks uprawiali dwukrotnie i to za drugim razem z da Silvą Matos zaczęło dziać się coś niepokojącego.

- Reklama -

19-latka zaczęła krwawić z okolic krocza i nagle zemdlała. Jak pokazała sekcja zwłok – w okolicach pochwy młodej kobiety powstało 5-centymetrowe pęknięcie, która było przyczyną krwotoku.

Jeszcze w domu piłkarza doszło do zatrzymania akcji krążeniowo-oddechowej. Sytuacja powtórzyła się w karetce pogotowia, a później dwukrotnie w szpitalu.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Po przewiezieniu do szpitala 19-lata zmarła. Jej zgon media opisują jako „podejrzany”. Sprawą zajmuje się już policja.

– Zostaliśmy wezwani, aby zweryfikować zgłoszenie alarmowe w dystrykcie Tatuape w subprefekturze Mooca w Sao Paulo w Brazylii. Dotyczyło to 19-letniej dziewczyny, która miała cztery kolejne zatrzymania oddechu, jedno na miejscu, jedno w karetce i dwa w szpitalu, co zakończyło się śmiercią. Chłopiec twierdzi, że stosunki seksualne były normalne. Zaczęła się źle czuć i zadzwonił po pogotowie – wyjaśnił w „Radio Itatiaia” porucznik Żandarmerii Wojskowej Lucas Sarri.

Policjanci zamierzają zbadać, czy obrażenia dziewczyny nie powstały w wyniku gwałtu lub z powodu użycia jakichś przedmiotów.

Nic jednak nie wskazuje na wymuszenie stosunku. W domu piłkarza znaleziono jedynie papierosy elektryczne. Ani sportowiec, ani dziewczyna nie byli pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Piłkarz pojechał z 19-latką do szpitala,

Do sprawy odniósł się już klub, w którym gra Dimas Candido:

„Klub sportowy Corinthians informuje, że uważnie śledzi rozwój faktów związanych ze zdarzeniem z udziałem jednego z jego kluczowych sportowców we wtorek wieczorem, 30 stycznia 2014 r. Podkreślamy, że klub oczekuje na zbadanie faktów i jest gotowy do współpracy z władzami. Przede wszystkim Corinthians głęboko ubolewa nad śmiercią młodej Livii Gabriele da Silva Santos i współczuje jej rodzina” – napisano.

spot_img

Najnowsze