Strona głównaWiadomościPolitykaGrzegorz Braun odwieszony przez Konfederację. "Wróci na mównicę sejmową. A ma parę...

Grzegorz Braun odwieszony przez Konfederację. „Wróci na mównicę sejmową. A ma parę rzeczy do przekazania”

-

- Reklama -

Grzegorz Braun został odwieszony przez Konfederację i wraca na mównicę sejmową. „Ma parę rzeczy do przekazania” – zapowiada Tomasz Sommer.

W grudniu 2023 roku Braun został zawieszony w prawach członka klubu Konfederacji, a dodatkowo nałożono na niego zakaz wystąpień z mównicy sejmowej na czas nieokreślony.

- Reklama -

Decyzję wówczas obwieścił Sławomir Mentzen. Była ona pokłosiem zakłócenia przez Brauna żydowskiego święta Chanuki celebrowanego w Sejmie. Poseł zgasił chanukowe świece gaśnicą, mainstream z tego powodu zawył, a akcję Brauna potępili także niektórzy przedstawiciele Konfederacji.

W czwartek i piątek (25-26.01) odbędzie się kolejne posiedzenie Sejmu. Jak ujawnia redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer, Braun będzie mógł wrócić na mównicę sejmową, ponieważ Konfederacja „odwiesiła” go już w prawach członka klubu.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Grzegorz Braun został 'odwieszony’ w prawach członka Klubu Konfederacji. Jutro wróci na mównicę sejmową. A ma parę rzeczy do przekazania” – napisał na Twitterze/X Sommer.

spot_img

Najnowsze