Strona głównaWiadomościPolskaWiedziałeś? To mało znany epizod z życia Michalkiewicza. "Żyd"

Wiedziałeś? To mało znany epizod z życia Michalkiewicza. „Żyd”

-

- Reklama -

Nie każdy wie, że znany prawicowy publicysta Stanisław Michalkiewicz ma w dorobku epizod aktorski. Na popularnym portalu o tematyce filmowej związany z Najwyższym Czasem! redaktor ma jedną z najwyższych not.

Stanisław Michalkiewicz, wraz z m.in. Januszem Korwin-Mikkem, w 1990 roku współzakładał pierwszą polską partię konserwatywno-liberalną, czyli Unię Polityki Realnej.

- Reklama -

Później Michalkiewicz miał długą przerwę od czynnego zajmowania się polityką i zamiast kandydować, komentował. W ten sposób związany ze środowiskiem Najwyższego Czasu! redaktor stał się jednym z najbardziej poczytnych publicystów w środowisku wolnościowej prawicy.

W najbliższym czasie historia zatoczy koło – na konferencji inaugurującej nowy byt polityczny Korwin-Mikke pojawił się w towarzystwie Stanisława Michalkiewicza, z którym zakładał legendarny UPR.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Jak się okazuje, publicysta będzie kandydował z list nowej partii Korwin-Mikkego do Parlamentu Europejskiego.

Czytaj więcej: Korwin-Mikke i Michalkiewicz zapowiadają nowy projekt polityczny. „Sprawa jest bardzo poważna” [VIDEO]

Nie każdy jednak wie, że pomiędzy UPR-em, publicystyką a ponownym wejściem do czynnej polityki Stanisław Michalkiewicz zaliczył także krótki epizod aktorski.

W 2020 roku publicysta zagrał głosem, czyli dubbingował, postać Żyda w filmie „Semper Fidelis: Ta krew to za nasz Lwów”. Co ciekawe, na popularnym portalu filmowym Filmweb Michalkiewicz ma jedną z najwyższych ocen, bo aż 9,5.

Stanisław Michalkiewicz, Filmweb
Ocena gry Stanisława Michalkiewicza na portalu Filmweb
Fot. print screen z Filmweb
Stanisław Michalkiewicz, Filmweb
Filmografia Stanisława Michalkiewicza na portalu Filmweb
Fot. print screen z Filmweb
spot_img

Najnowsze