Strona głównaWiadomościPolskaKłamią w żywe oczy. Lewacy z OMZRiK chcą przypisać bandytę Maksymiliana F....

Kłamią w żywe oczy. Lewacy z OMZRiK chcą przypisać bandytę Maksymiliana F. do Konfederacji, ale prawda jest dla nich bolesna

-

- Reklama -

Kłamstwo to podstawowa broń lewicy. Nie kłamią tylko kiedy śpią. Kolejny raz przekonaliśmy się o tym przy okazji… bandyckiego postrzelenia dwóch policjantów we Wrocławiu przez Maksymiliana F.

Sprawa postrzelenia dwóch policjantów we Wrocławiu stała się głośna w całej Polsce. Zatrzymany w piątek 1 grudnia wieczorem Maksymilian F. nie został przeszukany i strzelił w głowy dwóm policjantom podczas przewożenia go do ośrodka tymczasowego zatrzymania.

- Reklama -

Bandytę udało się złapać następnego dnia. Policjanci są w stanie krytycznym. Więcej o sprawie można przeczytać TUTAJ.

Oczywiście zaraz znaleźli się wojujący lewacy próbujący przypisać tego bandziora do wyborców prawicy, a konkretnie do Konfederacji. Oto samozwańczy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, założony przez znanego kryminalistę ukrywającego się przed więzieniem w Norwegii, Rafała Gawła, napisałna portalu X, że Maksymilian F. związany ze skrajną prawicą patostreamer atakował w mediach społ. Żydów, groził funkcjonariuszom policji i ABW.”

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Zapytani, czy ten bandzior nie był wyborcą Koalicji Obywatelskiej, profil OMZRiK odpisał, że Maksymilian F. głosował na Konfederację. Prawda szybko wyszła na jaw.

Lewaccy kłamcy z OMZRiK próbują przypisać bandziora do prawicy. Screen z portalu X
Lewaccy kłamcy z OMZRiK próbują przypisać bandziora do prawicy. Screen z portalu X

Internet jak wiadomo nigdy nie zapomina i nikomu nie daruje, więc OMZRiK został zasypany screenami i filmami z instagramowego profilu bandyty Maksymiliana F. gdzie on sam pokazywał jak głosuje na… Koalicję Obywatelską. Nie ma wątpliwości, że to jego profil i jego filmy.

Niestety obawiamy się, że lewaków to nie zniechęci, wprost przeciwnie – będą jeszcze więcej i jeszcze mocniej kłamać na wszelkie możliwe tematy. Ale może ktoś przy okazji przejrzy na oczy.

Maksymilian F. mówił, że będzie strzelał do policjantów. „Jeżeli policja będzie próbowała się do mnie zbliżyć, otworzę ogień” [VIDEO]

spot_img

Najnowsze