Strona głównaWiadomościPolskaGorąco przed sobotą. Wielomski odgraża się Sommerowi. "Chce dostać nokaut, to dostanie"

Gorąco przed sobotą. Wielomski odgraża się Sommerowi. „Chce dostać nokaut, to dostanie”

-

- Reklama -

Dwa dni zostały do XIII Konferencji Prawicy Wolnościowej, na której m.in. dojdzie do debaty pomiędzy redaktorem naczelnym „Najwyższego Czasu!” Tomaszem Sommerem a prof. Adamem Wielomskim. Atmosfera pomiędzy dwoma prawicowymi publicystami robi się naprawdę gorąca.

Przed sobotnią debatą nie ustaje wymiana zdań w sieci pomiędzy dwoma dyskutantami. Prof. Wielomski odgraża się dr Sommerowi, a ten nie pozostaje mu dłużny.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od zaskakującej tezy prof. Wielomskiego, że „dla katolika libertarianizm jest nie do przyjęcia”. Internetowe starcie sprawia, że debata z udziałem obu Panów zapowiada się jeszcze ciekawiej!


Czytaj więcej: Sommer kontra Wielomski. „Strasznie mi przykro (…) Ale tak właśnie jest”


Teraz prof. Wielomski udostępnił, wraz z komentarzem, artykuł z portalu nczas.info, poświęcony wymianie zdań oraz komentarzowi dr Sommera, iż „Prof. Wielomski jest zwolennikiem prawicowego kolektywizmu – od dekad zresztą″.


Czytaj więcej: Sommer oskarża Wielomskiego o TO. Gorąco przed debatą na XIII Konferencji Prawicy Wolnościowej


„Widzę, że Tomasz Sommer podkręca atmosferę przed walką full-kontakt w sobotę na zjeździe prawicy. Chce dostać nokaut, to dostanie. Ciekawe czy w Ncz! – wydawanym przez red. Sommera – pojawi się nagłówek w rodzaju «Wielomski zaorał Sommera»?″ – napisał prof. Wielomski.

Odpowiadając na to pytanie, nawiążemy do cytatu Józefa Mackiewicza umieszczonego w opisie naszego profilu na portalu X, iż „tylko prawda jest ciekawa”. A zatem, jeśli tak by się faktycznie stało, o czym jednak nie jesteśmy przekonani, to – dlaczego nie?

Na wpis prof. Wielomskiego zareagował redaktor Sommer. „MMA to przy tym mały pikuś będzie. A kto dostanie oklep i będzie płakał, jak psiecko? Zobaczymy″ – napisał.

Najnowsze