Strona głównaWiadomościPolitykaJachira na rzecz masowej inwazji imigrantów

Jachira na rzecz masowej inwazji imigrantów

-

- Reklama -

Klaudia Jachira dała głos w internecie i stwierdziła na „X” (dawniej Twitter), że „Zanim powstanie nowy rząd, minie pewnie jeszcze kilka tygodni, tymczasem na polskiej ziemi, w przygranicznym lesie wciąż cierpią i umierają ludzie. Jako Naród ponosimy za to odpowiedzialność”.

Znana z niezbyt mądrych happeningów poseł pospieszyła z kolejną „informacją”:

„Dlatego już wczoraj powstał jeden z pierwszych zespołów parlamentarnych – Zespół ds. polityki migracyjnej.
Z udziałem parlamentarzystek i parlamentarzystów, Janki Ochojskiej oraz strony społecznej rozmawialiśmy o:
– zatrzymaniu nielegalnych pushbacków,
– powrocie do przestrzegania praw człowieka,
– poszanowaniu prawa międzynarodowego i rozpatrywaniu wniosków o azyl,
– dekriminalizacji udzielania pomocy humanitarnej,
– usunięciu drugiego pasa drutu kolczastego, który staje się okrutnym miejscem tortur i powolnej śmierci zwierząt” (tak w oryginale).

Dowiedzieliśmy się także, że „w ramach prac Zespołu będziemy zabiegać o jak najszybsze odpowiednie zmiany w prawie, jak również planujemy wyjazd na granicę. Jak wiadomo, przykład idzie z góry. Najwyższa więc pora, by służby, w tym Straż Graniczna, zrozumiały, że nie opłaca się już więcej być rasistą i nie należy podle traktować drugiego człowieka tylko dlatego, że ma ciemniejszy kolor skóry”.

Zapowiada się paraliż SG, bo „Policja już to zrozumiała. Przecież nie nastąpiły jeszcze żadne formalne zmiany, a policja nie interweniowała, gdy były rozbierane barierki pod Sejmem, inaczej się też zachowuje w trakcie zgromadzeń. Najwyższa pora, żeby przywrócić prawa człowieka także na granicy”.

Brak reakcji policji w jakiejś sprawie, jako norma „przywracania praw człowieka” brzmi dość ciekawie. Nie trzeba być Kasandrą, żeby zrozumieć do czego takie działania prowadzą. Może jednak, ktoś w macierzystej partii Jachiry trochę cugle ściągnie… Jak pisał poeta – „Zaiste, wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie”.

Najnowsze