Strona głównaWiadomościPolskaTajemnicze spotkanie Trzaskowskiego z Sorosem. "Prawdopodobnie doszło do..."

Tajemnicze spotkanie Trzaskowskiego z Sorosem. „Prawdopodobnie doszło do…” [FOTO]

-

- Reklama -

Alexander Soros, syn słynnego „inwestora” George’a Sorosa, zawitał do Polski. Wielkie poruszenie wywołało jego zdjęcie z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim.

Duże zainteresowanie wzbudziło spotkanie Sorosa z Trzaskowskim. W mediach społecznościowych dziedzica fortuny i sieci organizacji pozarządowych pojawiła się fotografia z tego wydarzenia.

Soros opatrzył ją następującym podpisem: „Wspaniale było wrócić do Warszawy w tym tygodniu i nadrobić zaległości z charyzmatycznym prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim”. Prezydent polskiej stolicy natomiast nie był skory do chwalenia się tym spotkaniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alexander Soros, PhD (@alexsoros)

„Rafał Trzaskowski (Prezydent Warszawy) spotkał się wczoraj z synem Georga Sorosa – Alexandrem Sorosem. To nie wymaga żadnego komentarza” – czytamy na profilu warszawskiego oddziału Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.

„Prawdopodobnie doszło do namaszczenia kandydata obozu globalistycznego na przyszłego zarządcę Polski” – ocenił na platformie X prof. Adam Wielomski.

„Czego Soros szuka w Polsce? Po co tu przyjechał?” – pytał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” dr Tomasz Sommer.

Przy tej okazji internauci przypomnieli także spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z Juwalem Hararim.

„W Polsce jest pełen pluralizm. Trwają zmagania między partią Sorosa a partią Harariego.
I co, pluralizm Wam się nie podoba?” – napisał Wielomski.

Alexander Soros jest jednym z pięciorga dzieci George’a Sorosa. Urodził się 27 października 1985 roku. Obecnie szefuje Fundacji Społeczeństwa Otwartego (OSF). We wrześniu zapowiadał, że organizacja ta wciąż będzie ingerować w sytuację w Europie, ponieważ ma ona wciąż „ogromne znaczenie strategiczne dla OSF”.

Alexander jest także jednym z Młodych Globalnych Liderów 2018 Światowego Forum Ekonomicznego. Jak informował w czerwcu „The Wall Street Journal”, to on zostanie spadkobiercą fortuny George’a Sorosa i przejmie Fundację Soros Open Society.

Najnowsze