Strona głównaOpinieNowacka zapowiada szokujące regulacje. Piwowarczyk: "Zamordyzm, tak samo jak za rządów PiS,...

Nowacka zapowiada szokujące regulacje. Piwowarczyk: „Zamordyzm, tak samo jak za rządów PiS, będzie rósł”

-

- Reklama -

Polityk Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka odniosła się w Radiu ZET do tzw. mowy nienawiści. Przedstawicielce totalnej opozycji marzą się regulujące to przepisy.

Barbara Nowacka w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim odniosła się m.in. do tzw. mowy nienawiści. – Przepisy zapewnią bezpieczeństwo. Zaraz odezwą się głosy „ale wolność słowa”. To ci sami, którzy chcą chronić życie. Niech chronią życie 14 i 15-letnich dzieci, które zmagają się ze swoją tożsamością i czytają nienawistne słowa w internecie – stwierdziła.

- Reklama -

– Są przygotowane przepisy przez posłankę Rosę. Umówiliśmy się z organizacjami, że usiądziemy razem do poprawienia zmian w kodeksie karnym. Chcemy wrócić do demokratyzacji życia publicznego – dodała.

„Nieprzejednana opozycja bardzo chętnie mówiła w kampanii o wolności. Tymczasem zamordyzm, tak samo jak za rządów PiS, będzie rósł. Niestety, ale przestrzeń wolności kurczy się coraz szybciej i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić” – ocenił wydawca portalu nczas.info Radosław Piwowarczyk.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Źródło:Radio ZET/X
spot_img

Najnowsze