Strona głównaWiadomościŚwiatPolowanie na Żydów na lotnisku w rosyjskim Dagestanie

Polowanie na Żydów na lotnisku w rosyjskim Dagestanie [VIDEO]

-

- Reklama -

W stolicy Dagestanu, Machaczkale, wściekły tłum muzułmanów wdarł się na lotnisko. Zaczęło się „polowanie na Żydów”, którzy mieli właśnie przylecieć z Izraela.

Dagestan to autonomiczna republika związkowa Federacji Rosyjskiej. Zamieszkała jest przez wiele grup ludnościowych, w tym najliczniej przez Awarów, ale praktycznie wszyscy są muzułmanami.

- Reklama -

W stolicy republiki Machaczkale odbywała się w piątek propalestyńska demonstracja. Kiedy wśród demonstrujących rozeszła się informacja, że na lotnisku wylądował samolot z Tel Awiwu, wściekły tłum wdarł się na teren portu lotniczego, oraz na pasy startowe lotniska i wśród okrzyków „Allah Akbar” i „zabić Żydów” zaczęło się „polowanie” na podróżnych z Izraela.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Załogi samolotów, które właśnie były odprawiane lub dopiero przyleciały, nakazały pilnie wszystkim podróżnym wrócić na pokłady maszyn i się z nich nie ruszać i nie otwierać drzwi.

Po jakimś czasie pojawiły się służby porządkowe, które zaczęły usuwać z terenu portu lotniczego wściekły tłum. Na razie nie ma informacji o ewentualnych ofiarach linczu.

Rosyjskie źródła podają, że na miejscu pojawił się także minister spraw wewnętrznych Dagestanu i próbuje negocjować z prowodyrami linczu. Wcześniej tłum zaatakował także policyjne radiowozy.

Rosyjska agencja lotnicza wydała komunikat, że lotnisko w stolicy Dagestanu zostało tymczasowo zamknięte dla przylotów i odlotów ze względu na szturm ludzi na pas startowy. Samoloty przylatujące są kierowane na inne lotniska.

spot_img

Najnowsze