Strona głównaWiadomościPolitykaRada Krajowa Nowej Nadziei. Pejo za Korwin-Mikkego do Rady Liderów Konfederacji. "Nie...

Rada Krajowa Nowej Nadziei. Pejo za Korwin-Mikkego do Rady Liderów Konfederacji. „Nie mamy planów usunięcia Wiplera”

-

- Reklama -

W sobotę o godz. 12 odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej Nowej Nadziei. Głównym tematem – podsumowanie kampanii wyborczej i plany na najbliższe miesiące – poinformował PAP wiceprezes Nowej Nadziei, poseł nowej kadencji z ramienia Konfederacji Bartłomiej Pejo.

Jak zaznaczył Pejo, zaplanowana na sobotę na godz. 12 Rada Krajowa Nowej Nadziei odbędzie się bez udziału mediów.

- Reklama -

Przekazał, że głównym tematem posiedzenia będzie podsumowanie kampanii wyborczej i plany na najbliższe miesiące.

„Jako były już samorządowiec poruszę również tematykę wyborów samorządowych, za chwilę startujemy jako Konfederacja z kampanią samorządową. Pomiędzy obowiązkami poselskimi będę zajmował się również najbliższą kampanią samorządową, stąd chcę podczas rady przekazać liderom regionalnym wstępne plany. Jednak wiodącym tematem będzie podsumowanie kampanii wyborczej” – powiedział Pejo.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Na pytanie, czy podczas Rady Krajowej może paść wniosek o odwołanie Przemysława Wiplera z Nowej Nadziei, odpowiedział: „Z mediów dowiedziałem się, że Janusz Korwin-Mikke udzielił w ostatnim czasie wywiadu, w którym mówił, że zamierza złożyć wniosek do sądu partyjnego Nowej Nadziei w tej sprawie, ale nic więcej nie wiem. Zarząd partii też nic o tym nie wie. Nie mamy takich planów”.

Pytany o to, czy zastąpi Korwin-Mikkego w radzie liderów Konfederacji, powiedział: „Jest taki wniosek Sławomira Mentzena, aby moja kandydatura została wzięta pod uwagę. Niewątpliwie to miejsce powinien zająć członek Nowej Nadziei. Natomiast, czy tak będzie to tego nie wiem. Rada liderów o tym zdecyduje”.

Dodał, że decyzja w tej sprawie powinna zapaść w ciągu najbliższych dni.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze