Strona głównaWiadomościPolskaDegeneraci, alkoholicy, narkomani, kretyni. Afera wokół gali Clout MMA. Matka patostreamera ma...

Degeneraci, alkoholicy, narkomani, kretyni. Afera wokół gali Clout MMA. Matka patostreamera ma walczyć z jego byłą dziewczyną

-

- Reklama -

Federacja freak fightów, której włodarzami są: były piłkarz Sławomir Peszko i influencerka Lexy, wprowadziła do karty walk pojedynek 50-letniej matki patostreamera znanego jako Daniel Magical i jego byłej dziewczyny.

„Drodzy, trzeba zrobić szum, gdyż te Freak Fighty przekraczają granicę żenady, która może skończyć się tragedią” – pisze na X (dawniej Twitter) Wojtek Kardys, przedsiębiorca i wykładowca akademicki.

O co chodzi? 28 października na gali Clout MMA zawalczą ze sobą dwie patoinfluencerki: matka Daniela Magicala „Gocha Magical” i „Nikita” jego była dziewczyna. Ich pojedynek promowany jest przez federację jako walka wieczoru.

„Oprócz typowych patusów, byłych kryminalistów, którzy nie potrafią sklecić poprawnie normalnego (bez przekleństw) zdania, dla których największą zniewagą to przywitać się z żołnierzem czy policjantem. To nie wszystko, mamy też walkę 16 latków (tak, będą się bić dwóch chłopców, jeden z nich jest bratem Lexi), no i mamy również walkę wieczoru Gohę z Nikitą” – pisze Kardys.

„Gocha to 50 letnia alkoholiczka, matka innego patoinfluencera Daniela Magicala, która wielokrotnie upijała się „na żywo”. Ma ona walczyć z 19letnią była partnerką swojego syna – Nikitą. To jest nie tylko promowanie najgorszej patologii, to się może też źle skończyć dla tej starszej pani” – pisze dalej Kardys.

Gocha Magical „zaistniała” dzięki swojemu synowi, Danielowi Magicalowi, który jest patoyoutuberem i karierę zbudował jako młody chłopak, gdy transmitował w sieci patologię jaka panowała u niego w domu. Mowa tu o codziennych libacjach, bijatykach etc. „Bohaterką” tych streamów była także jego matka.

„Trzeba to jasno zakomunikować, mamy spoleczny problem, społeczne (i prawne) przyzwolenie na gloryfikacje patologii. Patologia stała się beką, a jej bohaterowie współczesnymi klaunami. Ich upijanie i ćpanie jest (na streamie) zabawne. Nie pomagamy im, my ich wykorzystujemy dla igrzysk i zabawy” – pisze dalej na X Kardys.

„Czy powinniśmy tego zakazywać? No cóż, jeżeli rynek chce, to rynek dostanie. To się jednak może skończyć, jeżeli zabraknie… pieniędzy” – dodaje i wymienia firmy, które są partnerami gali:

– GoingAPP
– Overlord
– Super Express
– Fortuna
– Extreme Hobby
– HotPay
– MGN
– Motus Hulajnogi Elektryczne
.

Po wybuchu afery z partnerstwa z Clout MMA zrezygnował „Super Express”. Od gali odcina się także Orlen będący sponsorem tytularnym obiektu, na którym odbędzie się wydarzenie.

Najnowsze