Strona głównaWiadomościPolskaGdynia. Zabójstwo 6-letniego chłopca. Trwa obława za napastnikiem

Gdynia. Zabójstwo 6-letniego chłopca. Trwa obława za napastnikiem [FOTO]

-

- Reklama -

Trwa policyjna obława za podejrzewanym o zabójstwo 6-latka w Gdyni Fikakowie. Ciało chłopca znaleziono w mieszkaniu około godz. 10. Został ogłoszony alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz wydziału kryminalnego KWP w Gdańsku. Oficjalnie poszukiwany jest 44-letni Grzegorz Borys.

Policja otrzymała informację o zabójstwie dziecka w mieszkaniu przy ul. Górniczej w Gdyni Fikakowie około godz. 10. Według nieoficjalnych informacji, zabójstwa mógł dokonać 44-letni ojciec dziecka, który przed przyjazdem policji uciekł z miejsca zdarzenia.

- Reklama -

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk potwierdziła PAP, że na miejscu znaleziono ciało dziecka, ale na chwilę obecną odmówiła udzielenia innych informacji. „Na miejscu trwają intensywne czynności dochodzeniowo-śledcze” – dodała prokurator Wawryniuk.

Na Fikakowie w pobliżu miejsca tragedii jest kilka radiowozów policyjnych, pogotowie ratunkowe i żandarmeria wojskowa.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska powiedziała PAP, że policjanci i prokuratorzy pracują na miejscu zabójstwa 6-letniego chłopca. „Na miejscu pracują policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oraz policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady. Śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie. Na miejscu jest również policyjny psycholog, który udziela wsparcia najbliższym dziecka” – dodała Kamińska.

Równolegle nad sprawą pracują kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy weryfikują zdobyte informacje aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. W związku z zabójstwem chłopca ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy z Trójmiasta, którzy poszukują podejrzewanego o zabójstwo.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze