Strona głównaWiadomościPolskaPoznań. Atak nożownika na grupę przedszkolaków. 5-latek nie żyje

Poznań. Atak nożownika na grupę przedszkolaków. 5-latek nie żyje

-

- Reklama -

W Poznaniu doszło do ataku nożownika na grupę przedszkolaków. Policja ujęła już sprawcę. 5-letni chłopiec, dźgnięty w klatkę piersiową, niestety zmarł.

„Grupa przedszkolaków wyszła z przedszkola na wycieczkę. W trakcie przechodzenia ulicą Karwowskiego do dzieci podszedł mężczyzna, który dźgnął nożem 5-letniego chłopca” – opisuje portal regionalny epoznan.pl.

- Reklama -

Atak miał miejsce w rejonie skrzyżowania ulic Łukaszewicza i Karwowskiego na poznańskim Łazarzu.

– Najpierw miał grozić dzieciom, a następnie ranił 5-letniego chłopca i uciekł z miejsca zdarzenia – przekazał z kolei RMF FM rzecznik poznańskiego pogotowia ratunkowego, Jakub Wakuluk.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Chłopiec niezwłocznie trafił na stół operacyjny. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Policja ujęła już sprawcę ataku. To 71-letni mężczyzna. Niewykluczone, że ofiar byłoby więcej, ale napastnikowi nóż z ręki wytrącił postronny przechodzień. Według ustaleń funkcjonariuszy, nożownik nie był w żaden sposób powiązany z ofiarą. Trwają ustalenia, czy mógł mieć związek z innym dzieckiem z tego przedszkola.

spot_img

Najnowsze