Strona głównaWiadomościPolskaPolski raper reklamuje spódnice dla mężczyzn

Polski raper reklamuje spódnice dla mężczyzn [VIDEO]

-

- Reklama -

Kiedyś środowisko rapowe znane było z wysokiego poziomu konserwatyzmu. Nowa fala raperów nie podziela jednak wartości swoich starszych kolegów po fachu. Przykładem takiej zmiany może być występ polskiego rapera reklamującego… spódnice dla mężczyzn.

Polski raper o pseudonimie Żabson wystąpił w reklamie nowej kolekcji marek Le Fleur i Lacoste, którą promuje magazyn modowy Vouge.

Gdy spojrzymy na Żabsona, to zobaczymy wręcz stereotypowego przedstawiciela subkultury hip-hopowej: łysa głowa, tatuaże…

No, chyba że zwrócimy uwagę na to, w co jest ubrany w rzeczonej reklamie. Różowa koszulka polo i spódnica raczej nie kojarzą się z twardym ulicznym wizerunkiem.

Muzyk promuje jednak właśnie taką kolekcję – spódnice dla mężczyzn. „Raper dołączył do grona supermęskich artystów, którzy noszą spódnice” – informuje serwis Vogue.

„Płynne przechodzenie elementów z garderoby damskiej do męskiej i męskiej do damskiej to także jeden z filarów Le Fleur” – podaje Vogue.

Ciekawe, co na nową stylizację rapera powiedzą jego fani i koledzy po fachu. Choć zapewne musiał uznać, że opłaca mu się ten występ i najpewniej brał pod uwagę reakcję środowiska.

Najnowsze