Strona głównaWiadomościBiznesTo się musiało tak skończyć. W przyszłym tygodniu wzrosną ceny paliw

To się musiało tak skończyć. W przyszłym tygodniu wzrosną ceny paliw

-

- Reklama -

Portal e-petrol spodziewa się w przyszłym tygodniu podwyżek cen wszystkich rodzajów paliw na stacjach. Jak zauważa, Polska nadal ma w detalu najtańsze paliwa w UE, jednak kolejne dni mogą przynieść zmniejszenie tej różnicy.

Według danych e-petrol.pl. średnie ceny paliw na wielu stacjach przekroczyły 6 zł za litr, jednak wciąż nie brakuje takich, utrzymujących poziom 5,99 zł za litr, przy czym – jak zaznacza portal – takie ceny dotyczą głównie stacji Orlenu. Jak zauważa e-petrol.pl, ceny hurtowe w krajowych rafineriach nieznacznie idą w górę.

Nagły apel Orlenu. Na stacjach pojawia się reglamentacja. Jak „zestarzały się” słowa Obajtka?

- Reklama -

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian na rynku międzynarodowym oczekujemy, że niskie ceny na polskim rynku będą coraz rzadsze – oceniają analitycy portalu. W kolejnym tygodniu spodziewają się średnich cen benzyny 95 w przedziale 5,99-6,15 zł za litr, oleju napędowego w przedziale 6,09-6,22 zł za litr, a autogazu między 3,03 a 3,13 zł za litr.

Cisza wyborcza. Od kiedy obowiązuje i dlaczego jest bez sensu

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

spot_img

Najnowsze