Strona głównaWiadomościPolitykaGrzegorz Braun na ostatniej prostej udzielił poparcia jednej kandydatce z Warszawy

Grzegorz Braun na ostatniej prostej udzielił poparcia jednej kandydatce z Warszawy [VIDEO]

-

- Reklama -

Lider Konfederacji Korony Polskiej poseł Grzegorz Braun udzielił oficjalnego poparcia jednej kandydatce na liście Konfederacji w Warszawie – Dianie Ruchniewicz (4 miejsce).

Poseł Grzegorz Braun na ostatniej prostej kampanii wyborczej wskazał, czyją kandydaturę popiera w okręgu warszawskim, czyli tym oznaczonym numerem 19 (Warszawa + Zagranica).

– Diana Ruchniewicz do Sejmu! Czwarta na liście warszawskiej, stołecznej. Na ten okręg głosuje nie tylko Warszawa, ale i Zagranica. Rodacy Polacy, Polonusi, Kresowiacy, wy, których los porozrzucał w różne miejsca na globusie, ale żyjecie życiem politycznym kraju – głosujcie na Dianę Ruchniewicz. Wyślijcie ją bardzo proszę do Sejmu – zaapelował poseł i szef Konfederacji Korony Polskiej.

– Jeżeli nie chcecie, żebym został sierotą w Sejmie, głosujcie na Dianę Ruchniewicz – dodał żartobliwie polityk.

Kim jest Diana Ruchniewicz?

Kandydatka startuje z pozycji czwartej. Diana Ruchniewicz do polityki weszła stosunkowo niedawno, bo w 2020 roku. Przez ostatnie trzy burzliwe lata miała jednak okazję zdobyć ogromne doświadczenie, m.in. w mobilizacji przeciwników ukrainizacji Polski, a wcześniej segregacji sanitarnej i lockdownu.

– Dla osoby, która do polityki weszła w 2020 roku, gdy prym wiedli politycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze, lekarze celowo nakręcający panikę covidową, licząc na ogromne zyski i zwiększenie władzy, trudno wyobrazić sobie bardziej wartościową rekomendację od rekomendacji posła Grzegorz Braun. To poseł Grzegorz Braun dawał nam przykład i siłę w naszym dążeniu do pozostawania wolnymi ludźmi, a teraz poleca mnie jako najlepszą kandydatkę w wyborach do Sejmu 15.10.2023 r. Jest mi niezmiernie miło. Dziękuję Panu posłowi za zaufanie i obiecuję godnie reprezentować wyborców i Konfederację Korony Polskiej w sejmie X kadencji – powiedziała kandydatka z ramienia Korony Grzegorza Brauna.

– Nigdy nie byłam zawodowym politykiem. Ponad 20 lat pracowałam w Banku Gospodarki Żywnościowej, z czego 19 lat na stanowiskach kierowniczych, zajmując się: sprawozdawaniem z realizacji programu naprawczego BGŻ, wdrażaniem i rozwojem hurtowni danych oraz analizą systemową i architekturą rozwiązań IT. Po przejęciu BGŻ przez BNP PARIBAS BANK w 2015 roku założyłam działalność gospodarczą i jako agent ubezpieczeniowy prowadzę ją do dnia dzisiejszego” – dodała Diana Ruchniewicz.

Najnowsze