Strona głównaOpinieMentzen o swojej tajemniczej zapowiedzi. Mówi też o roli Bosaka

Mentzen o swojej tajemniczej zapowiedzi. Mówi też o roli Bosaka

-

- Reklama -

We wtorek o 18:15 Sławomir Mentzen zamieścił na portalu X (dawniej Twitter) tajemniczą zapowiedź. Lider Nowej Nadziei zdradził więcej w Polsat New podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowskim.

Lider Nowej Nadziei i współlider Konfederacji, Sławomir Mentzen, zamieścił w mediach społecznościowych bardzo ważne ogłoszenie dotyczące dnia jutrzejszego.

„Jutro przed południem złożę publicznie propozycję, dotyczącą stanowiska premiera RP” – napisał w mediach społecznościowych prawicowy polityk.

Więcej polityk zdradził w „Gościu Wydarzeń” w Polsat News. – To będzie bardzo duża sprawa, którą ujawnię jutro przed południem – powiedział Sławomir Mentzen.

– Jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy Krzysztof Bosak będzie naszym kandydatem na marszałka. Rzeczywiście takie plany są omawiane i nie da się ukryć, że spośród wszystkich potencjalnych posłów kolejnej kadencji Krzysztof Bosak wydaje się tu najlepszym kandydatem – kontynuował.

– Bardzo przepraszam, ale czy Waldemar Pawlak kiedy był premierem był kandydatem większości parlamentarnej. Czy PSL wtedy był największym klubem w Sejmie – dodał.

Jak zbojkotować referendum 15 października? [INSTRUKCJA]

Źródło:Polsat News

Najnowsze