Strona głównaOpinieMentzen o swojej tajemniczej zapowiedzi. Mówi też o roli Bosaka

Mentzen o swojej tajemniczej zapowiedzi. Mówi też o roli Bosaka

-

- Reklama -

We wtorek o 18:15 Sławomir Mentzen zamieścił na portalu X (dawniej Twitter) tajemniczą zapowiedź. Lider Nowej Nadziei zdradził więcej w Polsat New podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowskim.

Lider Nowej Nadziei i współlider Konfederacji, Sławomir Mentzen, zamieścił w mediach społecznościowych bardzo ważne ogłoszenie dotyczące dnia jutrzejszego.

- Reklama -

„Jutro przed południem złożę publicznie propozycję, dotyczącą stanowiska premiera RP” – napisał w mediach społecznościowych prawicowy polityk.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Więcej polityk zdradził w „Gościu Wydarzeń” w Polsat News. – To będzie bardzo duża sprawa, którą ujawnię jutro przed południem – powiedział Sławomir Mentzen.

– Jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy Krzysztof Bosak będzie naszym kandydatem na marszałka. Rzeczywiście takie plany są omawiane i nie da się ukryć, że spośród wszystkich potencjalnych posłów kolejnej kadencji Krzysztof Bosak wydaje się tu najlepszym kandydatem – kontynuował.

– Bardzo przepraszam, ale czy Waldemar Pawlak kiedy był premierem był kandydatem większości parlamentarnej. Czy PSL wtedy był największym klubem w Sejmie – dodał.

Jak zbojkotować referendum 15 października? [INSTRUKCJA]

Źródło:Polsat News
spot_img

Najnowsze