Strona głównaWiadomościPolskaRodzice "wypędzali" demona z rocznej dziewczynki. Interweniowała policja

Rodzice „wypędzali” demona z rocznej dziewczynki. Interweniowała policja

-

- Reklama -

Nietypowa sytuacja wydarzyła się w Mojszewie w woj. zachodniopomorskim. Rodzice odprawiali egzorcyzmy na rocznej córce. Świadkowie mówią o dziwnym zachowaniu. Interweniowała policja.

Według relacji świadków para w średnim wieku zatrzymywała po kolei pojazdy i pytała o namiary na egzorcystę. Wśród zatrzymywanych przejeżdżających znalazł się policjant po służbie, który postanowił wezwać patrol.

W międzyczasie rodzice udali się z roczną dziewczynką do pobliskiego lasu. Matka miała trzymać córkę za jedną rączkę, ojciec za drugą, a oboje okładali dziecko gałęziami. Twierdzili, że wypędzają diabła. Dziewczynka miała wydawać przerażające okrzyki.

Gdy na miejsce dojechały służby, rodzice zostali zatrzymani i finalnie umieszczeni na oddziale psychiatrycznym. Dziecko miało być wystraszone, zziębnięte i brudne. Trafiło do szpitala na oddział dziecięcy.

Policja, powołując się na dobro dziecka, nie ujawnia więcej szczegółów. – Mogę potwierdzić, że o godz. 15.30 w Mojszewie zatrzymaliśmy parę z rocznym dzieckiem. Ze względu na dobro małoletniego więcej informacji nie udzielamy – przekazał w rozmowie z „Faktem” podkom. Zbigniew Frąckiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

Sprawa jest obecnie w toku śledztwa prowadzonego przez prokuraturę.

Źródło:Fakt

Najnowsze