Strona głównaWiadomościPolskaŻołnierz ugodzony nożem na granicy nie żyje od kilku dni? Tajemnicze screeny...

Żołnierz ugodzony nożem na granicy nie żyje od kilku dni? Tajemnicze screeny w sieci [FOTO]

-

- Reklama -

W serwisie Wykop pojawiły się screeny z prywatnej rozmowy, w której ktoś stwierdza, że żołnierz, którego śmierć dziś ogłoszono, nie żyje od kilku dni.

W czwartek po południu Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało, że w godzinach popołudniowych w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie zmarł ugodzony nożem przy granicy polsko-białoruskiej żołnierz 1. Brygady Pancernej.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiła się teoria spiskowa, oparta o screeny niewiadomego pochodzenia, wedle której żołnierz nie żył od kilku dni.

„Gość ma stwierdzoną śmierć mózgu. Generał nakazał leczyć typa, pułkownik z WIM zbierał opie**ol. A oficerowie z SKW grożą lekarzom i próbują wyrwać dokumentację medyczną. Gościa mają trzymać oficjalnie przy życiu do… piątku. Bo w sobotę jest cisza wyborcza. A gość ma nie tylko martwy mózg, ale także wątroba nie pracuje to zaczyna gnić od środka. A w mediach piszą, że stan jest stabilny” – czytamy na screenie z prywatnej rozmowy, który ktoś opublikował w serwisie Wykop.

Na ten moment nie wiadomo, z jakiegoś źródła pochodzą screeny, ani czy nie jest to fejk lub nawet działanie obcych służb, które miałoby wprowadzić niepokój społeczny. Także do informacji zawartych w ujawnionych wiadomościach najlepiej podchodzić z dużą dozą ostrożności.

Najnowsze