Strona głównaWiadomościPolska„Tęczowe oduraczanie” rusza na całego. Neo-TVP promuje wprost ideologię LGBT

„Tęczowe oduraczanie” rusza na całego. Neo-TVP promuje wprost ideologię LGBT

-

- Reklama -

Na antenie publicznej stacji TVP Poznań będzie można zobaczyć programy przygotowane i prowadzone przez aktywistów LGBT z Grupy Stonewall. Promocja „tęczowej ideologii” w publicznej stacji rozpocznie się już 29 maja.

Lewicowy i prorządowy skręt mediów publicznych przejętych siłowo przez b. ministra Sienkiewicza, był widoczny od początku. Jednak TVP Poznań wydaje się „mocno przyspieszać” i wychodzi przed szereg. Antenę udostępniono aktywistom LGBT.

Specjalne wydania „Rozmowy dnia” będą emitowane w poznańskiej stacji regionalnej TVP i będzie je prowadził Mateusz Sulwiński. Na co dzień jest zaangażowany w działalność promującej homoseksualizm Grupy Stonewall.

Na profilu Grupy Stonewall na „X” można przeczytać: „Gdyby ktoś nam o tym powiedział rok temu, nie uwierzylibyśmy. Dziś możemy to ogłosić: nawiązujemy współpracę z TVP Poznań! Na antenie stacji pojawią się specjalne wydania „Rozmów dnia” poświęcone społeczności LGBT+”.

Pierwsze wydanie propagandowego wydania LGBT finansowanego z naszych podatków, będzie miało miejsce już 29 maja, a gościem programu będzie mężczyzna przebierający się za kobietę, czyli tzw. drag queen o pseudonimie „Twoja Stara”. „Tęczowe oduraczanie” rusza na całego…

Źródło: PCH24/ X.com

Najnowsze