Strona głównaWiadomościPolskaSzokujące sceny w Słupsku. Zgwałcona 11-latka

Szokujące sceny w Słupsku. Zgwałcona 11-latka

-

- Reklama -

W Słupsku doszło do gwałtu na 11-letniej dziewczynce. Podejrzany o tę zbrodnię został zatrzymany, usłyszał zarzuty i postanowieniem sądu rejonowego został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Do gwałtu doszło 3 kwietnia w Słupsku (woj. pomorskie). Tamtejsza Prokuratura Okręgowa teraz poinformowała o tym szokującym zdarzeniu.

Rzecznik słupskiej prokuratury Paweł Wnuk zaznaczył, że ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, nie może mówić o okolicznościach zdarzenia, ani informować o szczegółach ustaleń w prowadzonym przez prokuraturę śledztwie.

Przekazał, że mężczyzna, który miał dopuścić się zbrodni na 11-letniej pokrzywdzonej został zatrzymany i usłyszał zarzut zgwałcenia wobec małoletniej poniżej lat 15, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo kara dożywocia.

Podejrzany, co do zasady, przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu. Twierdzi, że nie pamięta jego przebiegu, bo był pod wpływem środków odurzających – powiedział prok. Wnuk.

Sąd Rejonowy w Słupsku przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Najnowsze