Strona głównaWiadomościPolskaAborcjonistka zażyła tabletkę "dzień po" na antenie TV Republika

Aborcjonistka zażyła tabletkę „dzień po” na antenie TV Republika [VIDEO]

-

- Reklama -

Natalia Broniarczyk z Aborcyjnego Dream Teamu zażyła tabletkę „dzień po” podczas debaty na temat aborcji na antenie TV Republiki.

W debacie na temat aborcji na antenie TV Republiki wzięły udział Joanna Senyszyn z Lewicy Demokratycznej, posłanka PiS Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, Marta Czech z Konfederacji Korony Polskiej i Natalia Broniarczyk z budzącej kontrowersje organizacji Aborcyjny Dream Team.

W trakcie dyskusji aborcjonistka wyciągnęła tabletki „dzień po” i zażyła je na wizji, by udowodnić coś „widzkom” programu.

– To są tabletki rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia, mifepriston, mizoprostol. Każda osoba może je zażyć. Ja teraz też zażyję mifepriston, żeby pokazać, że nie popełniam żadnego przestępstwa i że dożyję do końca tego programu. To jest tabletka aborcyjna. To jest legalne, można zamówić z Woman Help Woman – mówiła.

– Chcę, żeby widzki TV Republika też wiedziały, jak bezpiecznie przerwać ciążę – dodała.

Widząc to, co robi Broniarczyk, Marta Czech z partii Grzegorza Brauna poinformowała, że zawiadomi o tym prokuraturę.

Internauci w komentarzach pod nagraniem pytali m.in. o to, czy ktoś aktywistce płaci za promocję tych tabletek. Inni dodają zgryźliwie, że czekają na dyskusję o twardych narkotykach.

Źródło:TV Republika

Najnowsze