Strona głównaWiadomościPolskaJuż w ten weekend w Warszawie. To niepowtarzalna okazja!

Już w ten weekend w Warszawie. To niepowtarzalna okazja!

-

- Reklama -

XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej to nie tylko ciekawe panele i wykłady znany postaci ze środowisko konserwatywno-liberalnego. Przez całe dwa dni imprezy będą trwały także targi książki, które są niepowtarzalną okazją, by zaopatrzyć się w wartościowe pozycje.

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00. To bardzo dogodna lokalizacja: tuż obok Ronda Charles’a de Gaulle’a oraz rzut beretem od ul. Nowy Świat.

W CIĄGU DWÓCH DNI:

1. …nasi goście, LIDERZY RUCHU WOLNOŚCIOWEGO, pobudzą Państwa intelektualnie, komentując bieżące wydarzenia polityczne i społeczne w ponadczasowym kontekście. Będą otwarci na Państwa głosy i opinie – także te polemiczne. W tym roku zadbamy także, aby czas na dyskusję z kluczowymi prelegentami był wyraźnie dłuższy niż podczas poprzednich edycji imprezy.

2. …odbędą się TARGI KSIĄŻKI PRAWICOWEJ. Przez wzgląd na charakter imprezy możecie Państwo być pewni, że wśród setek niekłaniających się poprawności politycznej publikacji znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Będzie to także doskonała okazja, aby kupić książki z autografem ulubionego autora.

3. …odbędzie się PREMIERA FILMU o ojcu polskich, konserwatywnych liberałów. Jego tytuł, „Korwin. Wolnościowiec z misją”, bardzo dobrze podsumowuje bohatera.

4. …odbędzie się pokaz filmu „CLIMATE. THE MOVIE”, który ujawnia ekościemę. Kto zarabia na globalnym ociepleniu? Zdziwisz się!

To jednak nie wszystko. Przez dwa dni trwania imprezy, równolegle, będą trwały targi książki, podczas których będzie można zaopatrzyć się w wartościowe pozycje konserwatywno-liberalne.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze