Strona głównaWiadomościPolskaPrawicowe przesilenie? XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej już za kilka dni

Prawicowe przesilenie? XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej już za kilka dni

-

- Reklama -

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00. To bardzo dogodna lokalizacja: tuż obok Ronda Charles’a de Gaulle’a oraz rzut beretem od ul. Nowy Świat.

W CIĄGU DWÓCH DNI:

1. …nasi goście, LIDERZY RUCHU WOLNOŚCIOWEGO, pobudzą Państwa intelektualnie, komentując bieżące wydarzenia polityczne i społeczne w ponadczasowym kontekście. Będą otwarci na Państwa głosy i opinie – także te polemiczne. W tym roku zadbamy także, aby czas na dyskusję z kluczowymi prelegentami był wyraźnie dłuższy niż podczas poprzednich edycji imprezy.

2. …odbędą się TARGI KSIĄŻKI PRAWICOWEJ. Przez wzgląd na charakter imprezy możecie Państwo być pewni, że wśród setek niekłaniających się poprawności politycznej publikacji znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Będzie to także doskonała okazja, aby kupić książki z autografem ulubionego autora.

3. …odbędzie się PREMIERA FILMU o ojcu polskich, konserwatywnych liberałów. Jego tytuł, „Korwin. Wolnościowiec z misją”, bardzo dobrze podsumowuje bohatera.

4. …odbędzie się pokaz filmu „CLIMATE. THE MOVIE”, który ujawnia ekościemę. Kto zarabia na globalnym ociepleniu? Zdziwisz się!

Z góry dziękujemy za wsparcie w pokryciu kosztów organizacyjnych konferencji. Dla donatorów przewidzieliśmy liczne nagrody. Szczegółowy plan konferencji oraz możliwość wsparcia pod poniższym linkiem (kliknij w widżet).

Najnowsze