Strona głównaWiadomościPolskaO Unii Europejskiej można mówić tylko dobrze. YouTube nie chce, żebyście to...

O Unii Europejskiej można mówić tylko dobrze. YouTube nie chce, żebyście to obejrzeli [VIDEO]

-

- Reklama -

„Ten film został usunięty z powodu naruszenia Warunków korzystania z usługi YouTube” – taki napis zobaczą osoby, które spróbują obejrzeć rozmowę Tomasza Sommera z Tomaszem Cukiernikiem na YouTubie. Na szczęście są jeszcze inne platformy, na których można działać. Cukiernik i Sommer pojawią się natomiast na Targach Książki Patriotycznej w Łodzi.

„Nagrałem wczoraj z Tomaszem Cukiernikiem rozmowę o jego nowej książce. Wrzuciłem ją na Rumble a on na swojego YouTuba. Po kilku godzinach z YouTuba rozmowa zniknęła. Oni chyba cierpią na jakąś paranoję” – informuje redaktor naczelny Najwyższego Czasu! Tomasz Sommer.

Nagranie na swoim kanale Cukiernik promował wpisem: „20 lat w Eurokołchozie”. Gdy kliknie się w udostępniany przez niego link, zobaczymy napis „Ten film został usunięty z powodu naruszenia Warunków korzystania z usługi YouTube”.

Na szczęście istnieją wciąż platformy, które nie stosują tak zawziętej cenzury, choć nie pozwalają one tak dobrze zarabiać jak te największe.

Rozmowa Tomasza Sommera z Tomaszem Cukiernikiem wciąż jest dostępna w serwisie Rumble. Co takiego nie przeszło przez cenzurę YouTube’a?

Przekonajcie się sami:

Targi książki patriotycznej w Łodzi z udziałem Autorów NCz!

Targi odbędą się w sobotę 6 kwietnia 2024 w godzinach 10-20, przy ul. Piramowicza 11/13 (wejście przez pierogarnię).

Będą autorzy NCz!: Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Leszek Szymowski, Janusz Korwin – Mikke, Tomasz Cukiernik, prof. Adam Wielomski.

O godz. 12 promocja najnowszej książki Tomasza Cukiernika „Dzwadzieścia lat w Unii. Bilans członkowstwa”.

Oprócz nich: Stanisław Srokowski, Marcin Rola, Piotr Szlachtowicz, dr Magdalena Ziętek Wielomska, prof. Jerzy Robert Nowak i inni.

Zapraszamy!

Najnowsze