Strona głównaWiadomościPolskaOdchodzi z TVP. "Nie chciałam być częścią takiej szopki"

Odchodzi z TVP. „Nie chciałam być częścią takiej szopki”

-

- Reklama -

„Opuściłam tego Titanica” – napisała reporterka Monika Borkowska, żegnając się ze stacją TVP. Dziennikarka należała do „starej” ekipy z czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości i teraz oficjalnie rozstaje się z państwowymi mediami.

20 grudnia w mediach publicznych rozpoczęła się rewolucja związana z przejęciem ich przez nową ekipę. W związku z tym z TVP zniknęło wielu dziennikarzy, a wśród nich m.in. Anna Popek, Krzysztof Ziemiec i Monika Borkowska.

Borkowska właśnie pożegnała się z mediami publicznymi poprzez wpis w mediach społecznościowych i bynajmniej nie jest to pożegnanie pokojowe.

Reporterka, która do grudnia 2023 roku przygotowywała materiały dla „Wiadomości” oraz pracowała jako prowadząca w TVP Info, z końcem marca wypełniła swoją umowę z „reżimówką”.

„Nie mogłam już dłużej na to patrzeć. Nie chciałam być częścią takiej szopki. Właśnie dlatego z końcem miesiąca opuściłam tego TITANICA. Skała blisko. Oglądalność leci w dół” – napisała Borkowska. „Ja…no cóż…wbiję na jakiś inny bal. Z weselszą muzyką” – dodała.

Najnowsze