Strona głównaWiadomościPolska6 kwietnia w Warszawie "Marsz za Pokojem". Roman Fritz: Polska zapłaciła zbyt...

6 kwietnia w Warszawie „Marsz za Pokojem”. Roman Fritz: Polska zapłaciła zbyt wielką daninę krwi

-

- Reklama -

Roman Friz z Konfederacji Korony Polskiej zaprasza do Warszawy na „Marsz za Pokojem”, który odbędzie się6 kwietnia.

„6 kwietnia po raz drugi ulicami Warszawy przejdzie Marsz Pokoju. Wprawdzie za kwestiami organizacyjnymi stoi zespół koordynatorów związanych z Konfederacją Korony Polskiej, jednak zależy nam na tym, aby wydarzenie to, jak i cała inicjatywa, utrzymały charakter ponadpolityczny” – informują organizatorzy marszu.

- Reklama -

Fritz zaprasza na marsz

„W najbliższą sobotę zapraszam do Warszawy” – pisze na X poseł Fritz. „Chcemy pokoju i zademonstrujemy nasz sprzeciw wobec prób wprowadzenia naszej ojczyzny do wojny będącej kreacją obcych interesów” – dodaje.

„Polska 🇵🇱 w przeszłości zapłaciła zbyt wielką daninę krwi. Nigdy więcej wojny!” – stwierdza w mediach społecznościowych poseł Konfederacji Korony Polskiej.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Rolnicy boją się wysyłki na front?

Na marsz zaprasza także szef Konfederacji Korony Polskiej – Grzegorz Braun. Zdaniem posła Brauna są rolnicy, którzy obawiają się poboru do armii. Przeciwko temu będą protestować maszerujący.

– To są poważne niepokoje i one, w miarę jak nakręca się histeria podżegaczy wojennych, tutaj na najwyższym szczeblu państwowym, te obawy są w pełni uzasadnione. Żony, rodziny, matki i ojcowie rolników protestujących poważnie obawiają się takie próby spacyfikowania – twierdzi poseł.

Czytaj więcej:

Grzegorz Braun zaprasza na marsz „Polska za Pokojem”. Już 6 kwietnia w Warszawie [VIDEO]

spot_img

Najnowsze