Strona głównaWiadomościPolskaTrzaskowski szybko usunął ten film, ale w Internecie nic nie ginie

Trzaskowski szybko usunął ten film, ale w Internecie nic nie ginie [VIDEO]

-

- Reklama -

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski usunął filmik z żenującymi życzeniami świątecznymi, który został skrytykowany przez internautów. Trzaskowski zaprezentował się w nim w stereotypowy sposób: mężczyzna siedzi i mówi, a kobieta pracuje w kuchni. Teraz się głupio tłumaczy.

W filmiku Trzaskowski składa życzenia na portalu X z okazji Świąt Wielkanocnych. Widzimy na nim żonę prezydenta Warszawy, odwróconą plecami do kamery i zajmującą się czymś w kuchni; Trzaskowski siedzi wygodnie na krześle. Według internautów i części polityków, prezydent Warszawy zaprezentował się w stereotypowy sposób: mężczyzna siedzi i mówi, a kobieta pracuje w kuchni.

Po krytycznych komentarzach na portalu X, Trzaskowski usunął filmik i napisał: „W biegu – i tym kampanijnym, i przedświątecznych przygotowań – czasami popełnia się błędy. Jest błąd, będzie pokuta. O jednym zapewniam – na pewno przez całe Święta nie będę siedział rozparty za stołem”.

Film Trzaskowskiego zupełnie nie dziwi. O lenistwie prezydenta Warszawy krążą wręcz legendy, a nagranie tylko je potwierdza. No i to poczucie humoru, godne sucharowych Oskarów…

Źródło:PAP, nczas.info

Najnowsze